Створення сайтів

Створення сайтів

Я незалежний веб програміст. Досить багато клієнтів з Рівного вже оцінили якість моїх послуг та працюють зі мною на постійній основі. Розробка сайтів - це місткий процес, який включає дуже багато нюансів. В основному це розпочинається з складання технічного завдання та узгодження ціни. Після цього йде безпосередня розробка сайту. Замовивши створення сайту ви отримуєте повністю готовий продукт, який включає дизайн та першочергове наповнення сайту інформацією. Зазвичай, мої клієнти надають певну кількість інформації, яку вони хотіли б бачити на сайті, після чого я роблю макет та основу для сайту.

Звичайно, я роблю аналіз ринку час від часу, бачу ціни та якість розроблених сайтів. Чесно? Більш ніж 90% сайтів, створених розробниками фрілансерами, мають неоправдану ціну. Виберіть будь-який сайт з мого портфоліо та дізнайтесь його ціну. Ви будете приємно вражені!

Процес створення сайтів Рівне

За самим процесом розробки сайту може слідкувати клієнт. Я надаю доступ до тестового варіанту, який доступний для перегляду клієнтом. Для початку, хотілось би звернути вашу увагу на розробку сайтів в Рівне. Досить багато компаній та програмістів пропонують цю послугу на теренах нашого міста. Але незмінною перевагою роботи зі мною є: вчасніть, демократична ціна та якість розробленого продукту. В порівнянні з багатьма компаніями, які беруть за інтернет магазин 6000 - 10000 грн., в мене це коштуватиме близько 5000 грн. за стандартний інтернет магазин. І так зі всіма типами сайтів. Вирішувати вам. Пропоную ознайомитись з моїм портфоліо та ще однією версією сайту http://baryshevskiy.net, де ви зможете вибрати "Преміум шаблон" для вашого сайту або замовити унікальний дизайн сайту.

Створюю сайти на всіх популярних CMS (Drupal, Wordpress, Joomla та іншіх). Зараз надаю перевагу створенню сайтів на власній CMS (ispcode CMS) будь-яких видів: інтернет магазини, лендінги, візитки, каталоги товарів, бізнес/корпоративні сайти та інші.

Вверх Back to Top