Створення сайту візитки/лендингу

Learn More

Швидко

Сайт візитка чи лендинг є невеликим сайтом, тому ви можете отримати готовий продукт вже за декілька днів

Learn More

Якісно

Як завжди, якіст виконання дизайну та функціоналу залишається незмінно високою!

Learn More

Недорого

Вартість сайту візитки/лендингу коливається від 3000 до 3500 грн.

Сайт візитка чи лендинг - це невеликий повноцінний сайт. Чудовий вибір за мінімальну вартість для початку бізнесу. В основному - до 3 сторінок, де висвітлена повна інформація про компанію чи діяльність та контактні дані або на 3 розвороти лендингу. Управління сайтом здійснюється через систему управління сайту (CMS), де ви без проблем зможете оновлювати текстову та фото інформацію.

Лендінг Пейдж (англ. Landing page) - це односторінковий сайт, створений для досягнення певної мети або реалізації маркетингової кампанії. Відомі інші назви: сторінка захоплення клієнтів, посадкова сторінка, цільова сторінка. На них користувач потрапляє з контекстної реклами, блогів, банерів, соціальних мереж, оголошень, поштової розсилки або пошукової видачі. Сторінка пропонує один продукт конкретної цільової аудиторії. Це гарантує високу ступінь потрапляння. Від інших веб-сторінок Лендінг відрізняється лаконічностю дизайну і мінімумальною кількістю тексту. Тут немає відволікаючої реклами, миготливих банерів, надлишку пропозицій або спливаючих меню.

Завдання сайту лендінгу, в першу чергу, це спонукання користувача до певних дій.

Це цільова сторінка Вашого сайту або просто окрема посадкова сторінка, розміщена в інтернеті і спрямована на єдину цільову дію:

  • Купівля товару або послуги
  • Отримання контакту від замовника
  • Завантаження того чи іншого файлу
  • Реєстрація на web-сервісі

Як правило, при створенні лендінг сторінки, спочатку розробляється його маркетингова концепція, визначається мета і пишуться продающі тексти. Тільки так landing page буде виконувати свою функцію - залучати клієнтів у ваш бізнес!

Етапи створення сайту

Вартість розробки Розраховується після отримання технічного завдання (вимоги до розробки сайту)

Вверх Back to Top